Poczóntek
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Propozycja dla przedsiębiorców z gminy Żnin Drukuj Email
30.10.2019.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

logotypy-przedsiebiorstwa
Burmistrz Żnina Robert Luchowski zaprasza do udziału w spotkaniu dedykowanym przedsiębiorcom z terenu gminy Żnin, które odbędzie się w czwartek 7 listopada 2019 r. o godz. 18:00 w Restauracji Parkowa. Spotkanie ma na celu zapoznanie osób prowadzących działalność gospodarczą z aktualną ofertą w zakresie możliwości uzyskania wsparcia na rozwój przedsiębiorstw z instytucji otoczenia biznesu funkcjonujących w województwie kujawsko-pomorskim. Podczas spotkania zostanie zaprezentowana oferta:
- Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w zakresie wsparcia działań eksportowych,
- Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w zakresie zwolnień podatkowych,
- Banku Gospodarstwa Krajowego w zakresie wsparcia finansowego.
Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 5 listopada 2019 roku (telefonicznie pod numerem 52 3031301 wewn. 122 lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ).
Ważnym punktem spotkania będą także konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miejskiej w Żninie w sprawie zwolnień od podatku od nieruchomości w ramach programu pomocy de minimis i de minimis w sektorze rybołówstwa i akwakultury, na wspieranie nowych inwestycji i tworzenie nowych miejsc pracy na terenie Gminy Żnin. Projekt uchwały jest dostępny poniżej. Uwagi i sugestie do projektu uchwały można zgłaszać pisemnie na adres Urzędu Miejskiego, ul. 700-lecia 39, 88-400 Żnin lub elektronicznie na skrzynkę Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , w terminie do 5 listopada 2019 roku (liczy się data wpływu).

 

Zmienióny ( 07.11.2019. )
 
« poprzydni papiór   nastympny papiór »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej