Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Program spotkania z przedsiębiorcami z gminy Żnin Print E-mail
wtorek, 05 listopad 2019
There are no translations available

logotypy-ok

Nawiązując do komunikatu w sprawie spotkania z przedsiębiorcami z gminy Żnin w dniu 7 listopada 2019 r. (Restauracja Parkowa, ul. Szkolna 29, godz. 18.00) zamieszczamy program tego wydarzenia. Zainteresowanych tematyką wspierania sektora MŚP zapraszamy do udziału w spotkaniu.
Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 6 listopada do godz. 15.00 (telefonicznie pod numerem 52 3031301 wewn. 122 lub pocztą elektroniczną na adres This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it ).

PROGRAM

 

Last Updated ( czwartek, 07 listopad 2019 )
 
< Prev   Next >
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej