Start arrow Aktualności arrow Zaproszenie na konferencję
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zaproszenie na konferencję Drukuj Email
15.11.2019.
Zachęcamy do udziału w konferencji. Szczegóły udziału pod przyciskiem „Czytaj Całość"
kobietyit_2019-11-22_plakat

W ramach nadchodzących obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, którego regionalnym koordynatorem w województwie kujawsko-pomorskim jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, zapraszamy uczennice szkół średnich oraz mieszkanek gmin Metropolii Bydgoszcz na konferencję „Kobiety IT”, organizowaną przez firmę Nokia we współpracy z BARR 22 listopada 2019 r. w Hotelu City (Bydgoszcz, ul. 3 maja 6) o godz. 9:00.

 

Konferencja „Kobiety IT” adresowana jest przede wszystkim do uczennic szkół średnich, a także studentek oraz wszystkich kobiet, które zastanawiają się nad wyborem lub zmianą zawodu. Wydarzenie będzie okazją do spotkania z kobietami, które pracują w branży IT, poznania różnorodnych zawodów oraz trendów w rozwoju nowych technologii.

Zmieniony ( 15.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej