Start arrow Projekty unijne arrow Biesiada Pałucka 2020
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Organizacja Biesiady Pałuckiej poświęconej potrawom z ryb Print E-mail
czwartek, 13 luty 2020
There are no translations available

pasek_logotypy_rybacto_i_morze_lgr

Gmina Żnin realizuje operację pod nazwą:

Organizacja Biesiady Pałuckiej poświęconej potrawom z ryb.

W ramach realizacji operacji zostanie osiągnięty następujący cel: Promocja i upowszechnianie rybackiego dziedzictwa kulturowego poprzez organizację wydarzenia plenerowego "Biesiada Pałucka" poświęconego potrawom z ryb.

Na realizację operacji gmina Żnin pozyskała dofinansowanie w kwocie 12 600,00 zł, w tym współfinansowanie ze środków Unii Europejskiej, w ramach EFMR, wyniesie 10 710,00 zł.

Umowa na realizację operacji została podpisana przez burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego 12 lutego 2020 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.

 img_6877www

 

 
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej