Start arrow Aktualności arrow Komunikat w związku z zagrożeniem koronawirusem
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Komunikat w związku z zagrożeniem koronawirusem Drukuj Email
11.03.2020.
uwagaSzanowni Mieszkańcy,
w dniach 12-13 marca 2020 r. (czwartek-piątek) niepubliczne i publiczne placówki oświatowe na terenie Gminy Żnin oraz żłobek gminny, będą organizowały wyłącznie opiekę dla dzieci. Wszystkie zajęcia dydaktyczne zostają zawieszone.
Uprzejmie proszę rodziców i opiekunów, tam gdzie jest to możliwe, aby mimo wszystko zorganizować opiekę dzieciom w domu.
Od dnia 16 marca 2020 r. (poniedziałek) do 25 marca 2020 r. wszystkie niepubliczne i publiczne placówki oświatowe oraz żłobek gminny zostają zamknięte.
Od dnia 12 marca 2020 r. (czwartek) do 27 marca 2020 r. zostają zawieszone wszystkie wydarzenia, zawody, przedsięwzięcia i imprezy zaplanowane do realizacji przez instytucje kultury na terenie gminy Żnin oraz przez Miejski Ośrodek Sportu w Żninie.
Od dnia 12 marca 2020 r. (czwartek) do 27 marca 2020 r. zostają zamknięte wszystkie świetlice opiekuńczo-wychowawcze (Żnin, Cerekwica, Brzyskorzystewko, Jadowniki Rycerskie, Paryż, Bożejewiczki).
W dniach 12-13 marca 2020 r. (czwartek-piątek) proszę rodziny i opiekunów osób korzystających z Domu Dziennego "Senior+" o zorganizowanie i przygotowanie dla nich opieki. Od 16 marca 2020 r. (poniedziałek) do 27 marca 2020 r. Dom Dzienny "Senior+" będzie zamknięty.
Zabrania się organizowania zgromadzeń i spotkań w świetlicach wiejskich i remizach strażackich OSP na terenie gminy Żnin oraz w Centrum Organizacji Pozarządowych w Żninie od dnia 12 marca 2020 r. do dnia 27 marca 2020 r.
Zwracam się również z prośbą do Mieszkańców naszej gminy oraz osób spoza gminy o ograniczenie wizyt w Urzędzie Miejskim w Żninie. Wszelkie sprawy niewymagajace bezpośredniego kontaktu z pracownikiem prosimy załatwiać telefonicznie bądź drogą elektroniczną. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć oraz telefonicznie 52 30 31 301.

Burmistrz Żnina Robert Luchowski
Zmieniony ( 11.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej