Poczóntek arrow Aktualności arrow Wielki test wiedzy o bezpieczeństwie
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Wielki test wiedzy o bezpieczeństwie Drukuj Email
26.06.2020.
Ten artykuł nie został przetłumaczony.

Dzieci do 15 lat zachęcamy do wzięcia udziału w teście.

Test do wypełnienia: TUTAJ

Regulamin konkursu

1.    Organizatorem trzeciej edycji konkursu pn. „Wielki test o bezpieczeństwie”  w ramach cyklu konkursów  „W domu nie musi być nudno”, zwanego dalej „konkursem”, jest Gminne Centrum Bezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Żninie.
2.    Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy z zakresu obrony cywilnej, wojskowości, pierwszej pomocy oraz spraw ppoż.
3.    Uczestnikami konkursu mogą być osoby w wieku do 15 lat, zamieszkujące na terenie gminy Żnin.
4.    Warunkiem wzięcia udziału w konkursie wypełnienie testu zamieszczonego  na profilu społecznościowym gminy Żnin do 1 lipca 2020 roku, do godziny 20:00.
5.    Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów. W przypadku takiej samej liczby punktów decydująca jest data wypełnienia testu.
6.    Zliczenia punktów na podstawie odpowiedzi dokonują organizatorzy konkursu.
7.    Organizator dla zwycięzcy ufunduje nagrodę rzeczową, a dla osób z miejsc 2-5 przewidziane są nagrody w postaci pakietów promocyjnych Gminy Żnin.
 
plakat-_konkurs1
Zmienióny ( 26.06.2020. )
 
« poprzydni papiór   nastympny papiór »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej