Start arrow Aktualności arrow Rajd rowerowy Kids Tour
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Rajd rowerowy Kids Tour Drukuj Email
24.08.2020.

kids_tour

Lokalna Organizacja Turystyczna Pałuki serdecznie zaprasza najmłodszych fanów dwóch kółek wraz z rodzicami/opiekunami do udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym KIDS TOUR na dystansie 22 km, który odbędzie się 6 września 2020 r. Rozpoczęcie rajdu zaplanowano na żnińskim rynku o godz. 11.00. Dla zarejestrowanych uczestników wydarzenia przewidziano pakiety startowe, pamiątkowe medale oraz posiłek w miasteczku western Silverado City w Bożejewiczkach, gdzie odbędzie się zakończenie rajdu. Limit miejsc ograniczony - przewiduje się uczestnictwo 50 dzieci wraz z ich rodzicami/opiekunami.

Zapisy na rajd rowerowy: TUTAJ

Regulamin rajdu rowerowego KIDS TOUR: TUTAJ

Trasa rajdu rowerowego KIDS TOUR:

kids_tour_mapa

 

 Ważne! Po zarejestrowaniu się na platformie elektronicznej należy wejść na podaną podczas rejestracji skrzynkę e-mail i pobrać „Oświadczenie o stanie zdrowia”. Dokument należy wydrukować, wypełnić, podpisać i dostarczyć Organizatorom przy odbiorze pakietu startowego.

Pakiety startowe odbierać będzie można na żnińskim rynku w dniu 6 września br. w godz. 10.00-10.45.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Powiatu Żnińskiego.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej