Start arrow Aktualności arrow Program współpracy z NGO - konsultacje
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Program współpracy z NGO - konsultacje Drukuj Email
08.10.2020.

konsultacje_spoleczne_ngo-1


Organizacjo! Uwierz w swoją moc sprawczą, przekaż swoją opinię do projektu rocznego programu współpracy na 2021 rok.

Zapraszamy do konsultacji projektu "Rocznego Programu Współpracy Gminy Żnin z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2021 rok".

W naszej tradycji były coroczne spotkanie podczas, którego rozmawialiśmy o założeniach programu, niestety obecna sytuacja epidemiologiczna uniemożliwia nam spotkanie się.
Gorąco zachęcamy do konsultowania programu, na Państwa wszystkie propozycje czekamy do 9.10.2020 r., swoje uwagi można przesyłać elektronicznie na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć i wersji papierowej w Biurze Burmistrza Żnina.


Zapoznaj się z programem: TUTAJ

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej