Start
English |Po polsku |Gwarą pałucką
| Czcionka: A A+
| Kontrast:
Zmiana kontrastu
Zaproszenie na wykłady eksperckie Drukuj Email
16.11.2020.
Punkt Kontaktowy programu „Europa dla obywateli"
Europe for Citizens Contact Point Poland zaprasza do udziału w kolejnych wykładach eksperckich z cyklu “Zaprojektuj działanie!”. Cykl powstał z myślą o odbiorcach programu “Europa dla obywateli” i ma na celu wzmocnienie kompetencji i wzbogacenie wiedzy w zakresie realizacji projektów.

Spotkania odbywają się w formie webinariów. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz rejestracyjny.
Nadchodzące wydarzenia w ramach cyklu:

1. „Społeczeństwo obywatelskie w sieci – wyzwania e-demokracji” - 24 listopada 2020 r. w godz. 11.00-12.30.
Zagadnienia dotyczące technologii w życiu społecznym przybliży Alek Tarkowski, socjolog, działacz na rzecz praw cyfrowych i twórca cyfrowych polityk publicznych. W ramach spotkania odbędzie się również prezentacja projektu “Supporting democratic Union and Active Citizenship in the Digital Era”, współfinansowanego przez Program „Europa dla obywateli”. O realizacji projektu opowie jego koordynatorka  Małgorzata Wochowska.

2. “Współpraca międzysektorowa organizacji pozarządowych z  samorządami” - 26 listopada 2020 r. w godz. 11.00-12.30.  
Podczas wykładu eksperckiego Marty Gumkowskiej , socjolożki związanej od wielu lat z polskim sektorem pozarządowym, przyjrzymy się formom i zasadom współdziałania obydwu sektorów oraz dowiemy się jak proces ten kształtował się na przestrzeni lat. Analiza dotychczasowych doświadczeń może stanowić inspirację do rozwijania silnych relacji i prowadzenia wspólnych, skutecznych działań.

Szczegóły wydarzeń wraz z formularzami rejestracyjnymi znajdują się w zakłace "Szkolenia": https://europadlaobywateli.pl/szkolenia/

Informacje o programie "Europa dla obywateli" dostępne są na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/
oraz na profilu Facebook: https://www.facebook.com/ProgramEuropaDlaObywateli
Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o wydarzeniu Państwa kanałami informacyjnymi - na stronie internetowej lub/i na profilach Facebook - jeżeli istnieje taka możliwość.
Serdecznie zapraszamy!

Zmieniony ( 16.11.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
bip facebook Aktualna pogoda w Żninie Dowiedz się więcej o Bydgoskiej Karcie Seniora Kliknij, aby ocenić urzšd. Kliknij, aby przejœć do platformy zakupowej. Trwa nabór dzieci do lat 3 do Żłobka Gminnego. Kliknij, aby pobrać wniosek. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizujesz wydarzenie? Możesz złożyć wniosek o uzyskanie patronatu Burmistrza Żnina. Kliknij, aby pobrać. Dowiedz się więcej o strefie płatnego parkowania w Żninie. Panorama Żnina lgd paluki Kliknij, aby przejœć do portalu inwestora. prezentacja panoramiczna Muzeum Ziemi Pałuckiej Żniński Dom Kultury Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Miejski Osrodek Sportu Miejski Osrodek Pomocy Społecznej