Menu Content/Inhalt
Start arrow PKS - rozkład jazdy
Rozkład jazdy autobusów PKS Żnin PDF Drukuj Email
12.12.2007.

  Rozkład sporządzony na dostawie informacji dostarczonych przez przewoźników. Urząd Miejski nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzone w kursach, o których Urząd nie został poinformowany.

 

ODJAZDY - dworzec autobusowy w Żninie
Informacja KPTS Żnin
52 30 20 839

Rozkład ważny od dnia 01.10.2013 r.

Kierunek

Przez

Godziny odjazdów

BARCIN JADOWNIKI - SZCZEPANOWO 4.45 E2 10.30 D2 16.10 D2  
BARCIN MURCZYN-
MŁODOCIN
6.20 E2 7.45 S2 8.10 D2 10.00 b2

 

 
11.50 D2 12.55 DH2 13.45 b9 14.30 S2
    15.00 bn2 15.40 D2 17.30 bn2 20.20 bn2
BRZYSKORZYS-
TEW
JAROSZEWO 15.30 DH9 15:40 S3 17.00 S9  
BUDZISŁAW BISKUPIN - GĄSAWA 16.15 S6      
BUDZISŁAW WENECJA - GĄSAWA - GOŁĄBKI 14.45 S5      
BYDGOSZCZ JABŁOWO - JABŁÓWKO-SZUBIN 13.40 DH3  
 
  
BYDGOSZCZ SZUBIN 11.15 Deń1 [GNE]
16.35 +es1 [GNE]
    
BYDGOSZCZ SOBIEJUCHY - SZUBIN 5.00 b1 5.25 b9 [BYD] 6.10 b1
6.25 S9 [BYD]
    7.00 D1
7.16 b1
7.50 b9 [BYD]
8.05 b3


8.25 b9 [BYD] 9.00 b1 9.25 D9 [BYD] 9.50 Dju1 [PIŁA]
    10.25 b9 [BYD] 10.50 b1 11.25 S9 [BYD] 12.25 S9 [BYD]
   
12.40 b1 13.25 DH9 [BYD] 14.00 E9 [BYD] 15.40 bm9 [BYD]
    16.40 S9 [BYD] 17.05 b3 17.40 Em9 [BYD] 18.20 bn1
    19.40 bm9 [BYD] 20.00 bm1 [BYD] 21.10 Dm1  
BYDGOSZCZ MURCZYN - ŁABISZYN - BRZOZA 8.25 b4      
DAMASŁAWEK  SŁĘBOWO - JUNCEWO 5.15 D3 6.00 S8 12.30 D7 15.45 Dm8
DAMASŁAWEK SŁĘBOWO - SIELEC 11.00 D8 13.45 Dju7 [PIŁA]    
DĄBROWA WENECJA - GĄSAWA 14.15 S5

 
DOCHANOWO SULINOWO 7.30 D8 11.30 S8 13.30 D4 14.35 S8
    15.30 D8
     
DZIEWIERZEWO  JAROSZEWO - GÓRKI 7.00 S9 7.30 DH9  12.15 D9  14.10 D9 
DZIEWIERZEWO  SŁĘBOWO - GORZYCE 12.40 S8
     
DZIEWIERZEWO  SULINOWO - GORZYCE 9.40 D8 13.30 D4 14.40 S8 15.30 D8
    17.15 Dm8
     
ELBLĄG BYDGOSZCZ - GRUDZIĄDZ - MALBORK 7.50 Pds1 [ELB]
14.40 Pb1 [ELB]
 
 
GĄSAWA  BISKUPIN
7.30 S5 11.30 D5 13.20 S5 14.20 S6
 
14.25 DH6 16.15 D6
   
GĄSAWA  WENECJA 6.20 S6 6.45 DH6 7.10 d1 7.40 b6
    9.30 b1 10.20 b3 12.15 b1 12.40 S5
 
13.50 S5
14.00  En1 14.15 S5 14.35 Deń6 [GNE]
    14.50 S5 15.20 D5 15.30 S3 16.00 b3
    16.10 +bn1 17.15 S6 [GNE] 17.20 Bbn5 17.50 Dm5
    19.25 +es6 [GNE] 19.35 b5    
GNIEZNO   CZEWUJEWO - ROGOWO   8.40 D6
 
GNIEZNO  GĄSAWA - ROGOWO  6.20 S6
7.10 d1 7.40 b6 9.30 b1
    12.15 b1 14.00  En1  14.35 Deń6 [GNE] 16.10 +bn1
    17.15 S6 [GNE] 
19.25 +es6 [GNE]   
   
GORZYCE SULINOWO 7.30 D8 9.40 D8 11.30 S8  13.30 D4 
 
14.40 S8
15.30 D8 17.15 Dm8  
GORZYCE  SŁĘBOWO   12.40 S8
     
GOŚCIESZYN  GĄSAWA - ROGOWO  6.45 DH6
12.40 S5     
GOŚCIESZYN
BISKUPIN - GĄSAWA
11.30 S5
13.20 S5
14.25 DH6 16.15 DH6
INOWROCŁAW
D.A.
  
BARCIN -
PAKOŚĆ
 
10.00 b2
15.00 bn2
   
INOWROCŁAW RĄBIN 
BARCIN -
PAKOŚĆ

8.10 D2
11.50 D2
13.45 b9 
14.30 S2
    15.40 D2 
17.30 bn2
20.20 bn2
 
INOWROCŁAW RĄBIN 
SZCZEPANOWO - BARCIN
4.45 E2
     
INOWROCŁAW RĄBIN
BARCIN - ZŁOTNIKI KUJ. 
6.20 E2 
     
JANOWIEC WLKP.
CEREKWICA - ŻERNIKI 
5.30 DH7 
6.15 D7 
7.10 D7
9.00 D7
    10.30 D7
11.20 D7
12.00 D1,3,47
12.55 D7
    14.30 D7
15.15 D7
17.15 S7
18.05 bm7 [BYD]
JANOWIEC 
WLKP.
 

CEREKWICA - KACZKOWO
12.00 D2,57
     
JANOWIEC
WLKP.

CEREKWICA - ŚWIĄTKOWO
16.10 Dm7
     
JANOWIEC
WLKP.

JUNCEWO - DAMASŁAWEK
6.00 S8
     
JULIANOWO
BARCIN - ZŁOTOWO 
15.25 S2
     
KACZKOWO 
CEREKWICA  
12.30 S6
13.35 S6
14.35 S6
 
KCYNIA
GÓRKI -
ŻURAWIA

7.00 S9
7.30 DH9
12.15 S9
14.10 D9 
KCYNIA 
SULINOWO - GORZYCE
9.40 D8
13.30 D4
15.30 S8  
ŁABISZYN
MURCZYN - OBIELEWO
6.15 D4
12.55 S4
   
ŁABISZYN  
OBIELEWO - OPOROWO
11.30 S4
14.40 Dm4
15.30  S1
 
ŁABISZYN 
JABŁÓWKO - OBIELEWO
16.35 S4
     
MIĘCIERZYN
GĄSAWA - ROGOWO
6.20 S6 
14.50 S5 
   
MOGILNO
GĄSAWA - ROGOWO - NIESTRONNO 
10.20 b3
16.00 b3
   
NADBOROWO
SŁĘBOWO - GORZYCE
5.25 S8
     
NOWA WIEŚ 
BIAŁOŻEWIN
17.00 Dm4
     
NOWA WIEŚ
BISKUPIN-
GĄSAWA

7.30 D5
     
NOWA WIEŚ 
WENECJA - GĄSAWA -
LASKI
14.15 S5
15.30 S4
   
PARYŻ 
SŁĘBOWO - SIELEC
6.55 S8 11.00 D8
13.30 S8
13.40 Dju7 [PIŁA]
    14.30 S8 
17.10 Dm8
   
POZNAŃ
GNIEZNO 
10.20 Pb4 [ELB] 16.50 Pbn4 [ELB]
   
POZNAŃ 
ROGOWO - GNIEZNO - KOSTRZYŃ
14.00 En1 
16.10 +bn1
   
POZNAŃ 
ROGOWO - GNIEZNO
7.10 d1
12.15 b1
17.15 S[GNE]  
REDCZYCE
JANUSZKOWO
11.40 S1
13.40 S1
   
REDCZYCE 
WILCZKOWO
14.50 S1
15.30 S2
   
RETKOWO
BRZYSKORZYS- TEW 15.40 S3
     
ROGOWO  
GĄSAWA - MARCINKOWO
13.50 S5
     
ROGOWO
CZEWUJEWO
7.15 S5 
8.40 D6 
11.45 S5
13.55 S5
    14.30 D4
15.20 S1
   
ROGOWO 
WENECJA - GĄSAWA
6.20 S6
6.45 DH6
7.10 d1
7.40 b6 
    9.30 b1 
10.20 b3
12.15 b1
12.40 S5
    13.50 S5 
14.00 En1
14.35 Deń6 [GNE]
14.50 S5
    15.20 D5
16.00 b3
16.10 +bn1 
17.15 S[GNE]
    17.20 Bbn5 
17.50 Dm5
19.25 +es6 [GNE] 
19.35 b5
SARBINOWO
CEREKWICA - JANOWIEC
7.10 D7
10.30 D7
14.30 D7   
SIELEC
SŁĘBOWO
6.55 S8
11.00 D8
13.30 S8 13.40 Dju7 [PIŁA]
    14.30 S8
17.10 Dm8
   
SZCZEPANOWO  
JADOWNIKI 4.45 E2
10.30 D2
13.50 D2
16.10 D2
SZCZEPANOWO
OSTRÓWCE 
6.40 S1
6.45 DH1
15.45 Dm2
 
SZELEJEWO
BISKUPIN - GĄSAWA  
11.30 D5 
14.25 DH6
16.15 D6 
 
SZKÓŁKI
CZEWUJEWO - ROGOWO  
14.30 S4 
     
SZUBIN 
SOBIEJUCHY
5.00 b1
5.25 b9 [BYD]
6.10 b1
6.25  S9 [BYD]
    7.00 D1
7.16 b1
7.50 b9 [BYD]
8.05 b3
    8.25 b9 [BYD]
9.00 b1
9.25 D9 [BYD]
9.50 Dju1 [PIŁA]
    10.25 b9 [BYD]  
10.50 b1
11.25 S9 [BYD]
12.25 b9 [BYD]
    12.40 b1
13.25 DH9 [BYD]
14.40 E9 [BYD]
15.40 bm9 [BYD] 
    16.40 S9 [BYD]
17.05 b3
17.40 Em9 [BYD] 
18.20 bn1
    19.40 bm9 [BYD] 
20.00 bm1 [BYD] 
20.40 S9 [BYD] 
21.10 Dm1
    21.40 Em9 [BYD]  
     
SZUBIN 
 --- 11.15 Deń1 [GNE]
16.35 +es1[GNE]    
SZUBIN
JABŁOWO - CHOMĘTOWO
13.40 S3
15.25 S3 
   
SZUBIN
JABŁÓWKO - CHOMĘTOWO
13.40 DH3
     
SZUBIN
RETKOWO
15.40 S3
     
TORUŃ 
BARCIN - INOWROCŁAW
15.00 bn2
     
USTASZEWO
SŁĘBOWO 
6.45 S4
     
WĄGROWIEC
JUNCEWO-DAMASŁAWEK
12.30 D7      
WĄGROWIEC 
SIELEC-DAMASŁAWEK 
13.40 Dju7 [PIŁA]
     
WĄSOSZ, WIEŚ
CHOMĘTOWO
16.30 Dm3
     
ŻERNIKI 
CEREKWICA - CHRZANOWO
6.00 S8
14.25 S7
   
           
Objaśnienia
znaków :

         
  [ELB]   -  kursy obsługiwane przez PKS Elbląg spółka z.o.o. 
  [BYD]  -  kursy obsługiwane przez PKS Bydgoszcz spółka z.o.o. 
  [GNE]   - kursy obsługiwane przez PKS Gniezno spółka z.o.o.
  [PIŁA] - kursy obsługiwane przez PKS Piła spółka z.o.o.
  Kursy bez oznaczenia obsługiwane przez Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. Oddział Inowrocław 
  +  - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta) 
  1   - kursuje w poniedziałki (dotyczy kursu Żnin-Janowiec godz. 12:00)
  2   - kursuje we wtorki (dotyczy kursu Żnin-Janowiec godz. 12:00)
  3   - kursuje w środy (dotyczy kursu Żnin-Janowiec godz. 12:00
  4   - kursuje w czwartki (dotyczy kursu Żnin-Janowiec godz. 12:00)  
  5   - kursuje w piątki (dotyczy kursu Żnin-Janowiec godz. 12:00)
  B   - kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele 
  b   - nie kursuje w dniu 1.01, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.12 
  C   - kursuje w soboty, niedziele i święta 
  D  - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  d   - nie kursuje 25-26.12, 1.01 oraz I i II Święto Wielkanocy
  E   - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  e   - nie kursuje w okresie ferii letnich
  H   - kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych  
  j    - nie kursuje 27.12  
  m  - nie kursuje 24 i 31.12  
  n   - nie kursuje 24 i 31.12 oraz w Wielką Sobotę
  ń   - nie kursuje 24,27,30 i 31.12 oraz 2.05 i 20.06.
  P   - kurs pośpieszny
  S    - kursuje w dni nauki szkolnej
  s    - nie kursuje 24-25.12, 1-2.01, w Wielką Sobotę oraz I i II Święto Wielkanocy 
  u    - nie kursuje 2 i 31.05 oraz 15.08 
  indeks dolny - numer stanowiska 
  kolor czerwony - kurs pospieszny
 
 
Zmieniony ( 16.10.2013. )
 
designed by www.madeyourweb.com